340px-156px

İngilizce Konuşma kulübü

“İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenlere!

İngilizce biliyorsunuz, okuduğunuzu anlıyorsunuz ama iş dert anlatmaya gelince… İşte burada derin sessizlikler oluyorsa, bir şeyler eksik demektir. ‘Konuşma Kulübü’ bu konuda size yardımcı oluyor.

Atalay Dil Akademi, Ankara’da faaliyet gösteren profesyonel İngilizce Konuşma Kulübüdür.Kurumumuz 2006 yılından bu yana İngilizce Konuşma eğitimlerini bireysel ve kurumsal bazda profesyonel olarak sunmaktadır..
İngilizce Konuşma günümüz iş hayatında son derece önemli bir yer tutmakta ve gerek kariyer planlaması gerekse buna bağlı olarak artan ücretlerin belirlenmesinde en güçlü parametre olarak öne çıkmaktadır. İngilizceyi akıcı ve düzgün bir şekilde konuşmanın size kazandıracağı artılar harcayacağınız zaman, emek ve paradan en az 4-5 kat fazladır. İngilizce Konuşma becerilerinizi geliştirmenin en etkili yolu ise ana dili İngilizce olup, akademik altyapısı bulunan bir öğretmenle birebir çalışmaktır. Öğretmenle birebir veya grup halinde yüzyüze uygulanan eğitim kısa sürede İngilizce Konuşma sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Atalay Dil Akademi bünyesinde düzenlenen eğitimler sadece bir tek hedefe odaklanır ;

İngilizce Konuşmak. Düzenlediğimiz programlarda yönetici olarak görev yapan eğitmenlerin hepsi İngilizce Konuşma konusunda uzman Native Speaker (ana dili İngilizce olan) ve bilingual (çift anadili olan) İngilizce öğretmenleridir. Başka işleri olup İngilizce eğitimini ek olarak yapan kişiler,turistler,yurtdışında birkaç ay kalıp bende yaparım diyen kişiler vb. kurumumuzda yer almamaktadır.Herkes aktif olarak sadece İngilizce Konuşma Eğitimi üzerine çalışmaktadır.

Seviye tespit sınavı gerekiyor. 

“İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenlere

İngilizce biliyorsunuz, okuduğunuzu anlıyorsunuz ama iş dert anlatmaya gelince… İşte burada derin sessizlikler oluyorsa, bir şeyler eksik demektir. ‘Konuşma Kulübü’ bu konuda size yardımcı oluyor.

Konuşma kulübü katılımcılarına ne vaat ediyor?

İngilizce okuduğunu anlayan, yazabilen ama konuşamayan kişilerin pratik eksikliğinden kaynaklanan sorunlarını çözüyoruz. İki saat boyunca uzman yönetmenler eşliğinde İngilizce sohbet ediyorsunuz. Konuşma kulübünün katılımcılar tarafından beğenilen özelliği, devam zorunluluğu gibi kısıtlayıcı şartlarının olmaması. Katılımcılar iş ve özel yaşamlarından zaman açısından taviz vermeden aktivitelere diledikleri sıklıkta katılabiliyorlar.

Belli kur seviyeleri var mı? 

Yok. En önemli rezervasyon ve kayıt şartı, en az orta seviye ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olmak.

Katılımcıları yaş gruplarına göre mi ayırıyorsunuz?
Hayır

Ne tür materyaller kullanıyorsunuz?
Eskiden kullanılan fotokopi tarzı materyalleri kullanmıyoruz. Eğer, görsel ve işitsel bir materyal kullanılacaksa, bunu bilgisayardan gösteriyoruz.

Konuşma konuları nelere göre belirleniyor ve kimler bu konuları belirliyor?
Katılımcılar sürekli değiştiğinden konular da değişiyor. Temel prensip aralıksız iki saat İngilizce konuşmanın sürmesi.

Kursiyerler kaç ders sonunda akıcı İngilizce konuşmaya başlıyor?
Katılımcılar ilk yarım saatten sonra mutlaka konuşmaya katılmak istiyorlar. İngilizce konuşmada en önemli hedefimiz, kişilerin kendilerine güvenmelerini sağlamak. Bazı katılımcılar ayda 10, bazıları beş, bazıları ise iki kez geliyor.

Türkçe konuşmak serbest mi?
Kesinlikle konuşulmaz. Bu kural  şimdiye dek hiç bozulmadı. Zaten katılımcılarımızın profilleri göz önüne alındığında hepsi son derece bilinçli ve hedef odaklı kişiler.

Konuşma kulübü ücretleri ne kadar?

Her seans minimum 2 saat olmalı-

20 TL kisi bası   4 x 20 = 80 TL

Konuşma Kulübü aylık katılım (8 ders katılım) 320 TL

Birebir eğitimler 2 saat(120 dakika) 200 TL. Birebir eğitimleri 2 kişi aldığınız takdirde ücret farkı yoktur.

Seminerler hangi günler ve ne zaman düzenleniyor? 
Şu an genel istek doğrultusunda haftanın her günü düzenliyoruz.

Gruplar minumum kaç kişi ile oluşuyor?

Gruplar minumum 4 kişi ile oluşuyor

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir