ATALAY DİL AKADEMİ

  2006 yılında Antalya’da T.C Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Dil Kursu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak Eğitim hizmetlerine başlamıştır. 2011 Nisan ayından itibaren, Ankara Tandoğan şubesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, 2015 itibariyle Ankara  Kızılay şubesiyle hizmetlerine gelişerek devam etmektedir. Kurumumuzda halen Yabancı Dil Programları ile ilgili hizmetlerin yanında, Kariyer Sertifika Programları ile bireylerin ve kurumların gelişmelerine destek vermektedir. Ayrıca 2010 yılından bu yana yurt dışı eğitim danışmanlığı yapmakta ve Türk ve civar ülkelerdeki hekimlerimizi İngiltere ve Almanya da ki  kliniklere yerleştirmektedir.

  Atalay Eğitim Kurumları olarak, Kalite politikamız, başarılı, öz güveni yüksek, yetkin mezunlar yetiştirmektir.

  Verdikleri Destekler için tüm Eğitmen kadromuza, kurum çalışanlarımıza, kıymetli öğrencilerimize ve mezunlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

  MİSYONUMUZ

  Yabancı dili bilen ve teknolojiyi etkin olarak kullanan, Atatürk ilke ve inkilaplarını koruyan bireyler eğitmek duygu ve düşüncesine sahibiz. Yurt dışında uzun seneler yaşamış, kendi alanında uzman ve deneyimli öğretmenler ile Atalay Dil Akademi sadece yabancı dil öğretmekle değil, aynı zamanda o dilin kültürünü de kazandırmaktadır.

  VİZYONUMUZ

  Dünyanın farklı ülkelerine öğrenci gönderen, yabancı dil, teknoloji ve sosyal bilimler alanında eğitim verdirmeyi, öğrencileri ile dünya çapında başarılara imza atan, bilimsel icatlar ve keşifler yapan, teknoloji geliştiren ve dünya barışına katkı sağlayan bir kuruluş olmaktır.

  HİZMET FELSEFEMİZ

  Yabancı dili güzel okuyup yazarken bu dili kullanmayı, zamanı etkili kullanarak kendini sürekli geliştirmeyi, yabancı dili sözlü ve yazılı iletişim becerilerinin geliştiği, dilsel zenginliğin akıcılık ve doğru telaffuzun mümkün olan en kısa zamanda kazandırıldığı, ülkemizin kalkınması ve dünya barışına katkı sağlamak için durmadan çalışmayı amaçlayacak şekilde öğrenci yetiştirmektir.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Misyonunu gerçekleştirmek ve vizyonuna ulaşmak için güleryüz ve nezaket ile hizmet veren; yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velileri birer parçası olarak kabul eden, kaliteyi üreten, yaşayan ve paylaşan, sürekli yenilenen ve gelişen, öğrenen bir organizasyon olmaktır.