İngiltere’de Maaşlı Mühendislik Programı

Atalay Dil Akademi, İngiltere’de seçkin maaşlı staj eğitim programını yeni mezun genç mühendislerimize sunmaktan mutluluk duyar.

Mühendisliğin çeşitli alanlarında, yeni mezun ya da mezun olmak üzere olan mühendislerimiz için, 1.250 Sterlin maaş kazanarak mühendislik alanında iş yaşamına ısınma olarak da adlandırılabilecek  aylık, 1.250 Sterlin kazanabilecekleri maaşlı bir çalışma programıdır.

Program, İngiltere’de mühendislik hizmeti sunan tanınmış firmalarda hem uluslararası tecrübeler kazanmak, hem de İngilizcelerini geliştirmek isteyen genç mühendisler için düzenlenmiş eşsiz bir programdır.

Kimler katılabilir ?  

Mühendislik mezunu, alanlarında İngiltere’de mühendislik firmasında maaşlı çalışarak hem mesleki İngilizcesinin geliştirilmesi, hem de sektörel tecrübeler elde etme şansını isteyen genç mühendislerimiz içindir.

Başvuru şartları?

Check_mark_23x20_02.svg 18 yaş üzerinde olanlar için.

Check_mark_23x20_02.svg Mühendislik bölümlerinden son 12 ay içerisinde mezun olmuş olanlar için.

Check_mark_23x20_02.svg Başvuru esnasında İngilizce düzeyi, IELTS 4, veya  (B1) İngilizce seviyesi olanlar başvurabilir. 

Check_mark_23x20_02.svg Staja başlama aşamasında İngilizce düzeyi IELTS 6  veya (B2)İngilizce seviyesi olanlar başvurabilir.

Check_mark_23x20_02.svgBu program sadece Avrupa birliği üyesi olmayan ülkelerin mezun mühendisler içindir.  

Mühendisliğin hangi alanlarında ?  

  • Telecommunications Engineering.
  • IT Engineering     
  • Civil Engineering.
  • Mechanical Engineering.
  • Electrical Engineering.
  • Electronical Engineering.
  • Design and Development Production and Process Manufacturing & Engineering.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz..

ATALAY EĞİTİM KURUMLARI

65

2006 yılında Antalya’da T.C Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Dil Kursu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak Eğitim hizmetlerine başlamıştır. 2011 Nisan ayından itibaren, Ankara Tandoğan şubesinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, 2015 itibariyle Ankara  Kızılay şubesiyle hizmetlerine gelişerek devam etmektedir. Kurumumuzda halen Yabancı Dil Programları ile ilgili hizmetlerin yanında, Kariyer Sertifika Programları ile bireylerin ve kurumların gelişmelerine destek vermektedir. Ayrıca 2010 yılından bu yana yurt dışı eğitim danışmanlığı yapmakta ve Türk ve civar ülkelerdeki hekimlerimizi İngiltere ve Almanya da ki  kliniklere yerleştirmektedir.

Atalay Eğitim Kurumları olarak, Kalite politikamız, başarılı, öz güveni yüksek, yetkin mezunlar yetiştirmektir.

Verdikleri Destekler için tüm Eğitmen kadromuza, kurum çalışanlarımıza, kıymetli öğrencilerimize ve mezunlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Biz Sizi Arayalım!

2 + 1 = ?